شخصیت شناسی شما از روی شکلات مورد علاقه

، شخصیت آدمها را می توان از علاقه آنها به شکلات های مختلف حدس زد

 

 شکلاتهای توت فرنگی

 

تنها یک شکلات در داخل جعبه وجود دارد که کاغذ پیچیده به دور آن ، نشان می دهد داخلش توت فرنگی است . تحقیقات نشان می دهد افرادی که به دنبال این شکلات غیر معمول هستند ، دوست دارند که کمی با دیگران متفاوت باشند و نسبت به این مساله نیز احساس غرور می کنند .

 

هیچ گاه با جمع یکسان نیستند و از درون احساس منحصر به فرد بودن می کنند و دوست دارند دیگران هم آن را بدانند . اگر تمام بچه ها برای رفتن به سینما نقشه بکشند ، شما رفتن به پارک یا تئاتر را ترجیح می دهید . شما از اینکه خلاق و غیر عادی به نظر بیایید ، لذت می برید و این دلیل منحصر به فرد بودن شماست !

 

شکلاتهای سفتی که داخل آنها بادام است

 

افرادی که شکلاتهای سفت و سخت را دوست دارند ، یعنی شکلاتهای با بادام ، بادام زمینی و یا گردو ، معمولاَ افرادی سنتی هستند که همیشه خود را مانند کوه مقاوم می بینند . شما خود را مانند کوهی می بینید که اعضای خانواده می توانند به شما تکیه کنند . شخصیت (( شکلات بادامی )۹ شما زبانزد همگان است و شما به این توان و قدرت خود افتخار می کنید . این همت و غیرت شما به شما اجازه می دهد که یک محیط امن برای خانواده خود درست کنید . شما با کمک دستان و نیروی فکری خود ، مشکلات را از سر راه بر می دارید.

 

شکلاتهای کارامل دار

 

اگر عاشق شکلاتهای کارامل دار هستید ، هیچ گاه احساس و علاقه خود را به چیزهای بچگانه و گاهی اوقات مسخره ، از دست نمی دهید . شکلاتهای کارامل دار ، شکلاتهای استانداردی هستند که هر کس در بچگی آنها را امتحان کرده ، صد در صد برای مدتی عاشقش بوده است . هیچ شکی نیست که این شکلاتها ، محبوبترین شکلات نزد بچه هاست . اگر هنوز آنها را دوست دارید ، روان شناسان می گویند که شما هنوز قلباَ یک بچه هستید و در عوالم بچگی خود سیر می کنید ! و بسیاری از عکس العملهای شما نیز ناشی از همین رفتار است.

 

شکلاتهای کرم دار

 

تعداد شکلاتهای کرم دار از ا نواع آن بیشتر است ! تحقیقات نشان می دهد که این شکلاتها بسیار محبوب و مورد علاقه همگان است . افرادی که عاشق این نوع شکلات هستند ، خود را سنت گراهایی می دانند که ترجیح می دهند همه چیز را با ارقام حساب کنند . این امر حتی شامل دیگر افراد ، شغل افراد و موارد دیگر هم می شود ! شما دائماَ به دنبال چیزهای نو هستید هر چند اصل برای شما (( کلاس بالا )) بودن وسیله مورد نظر است . حمایت شما از افراد خانواده نیز بی نظیر است ! شما دوست دارید این حالت خود را به رخ دیگران بکشید ، حتی اگر این افراد ، خانواده شما باشند!

 

/ 17 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کیمینه

دلرم میرم سراغ یخچال ...[خنده]

کیمینه

مرسی از اومدنت... لینکی [چشمک]

سمیرا

مرسی آقا مجتبی از اینکه میاید مطالبمو میخونید

مرجان

خب حالا من چی کار کنم؟ آخه من شکلات تلخ دوس دارم :( !

هزاران گنج(شیوا)

درووووووووووود بر شما مجتبی دوست گرامی بروزم تشریف بیاورید[قلب][گل]

مریم

شکلات توت فرنگی[خجالت]وای خدا من الان این عکسا رو دیدم شکلات میخوام[نگران]

مجتبی شیرازی

منم شکلات تلخ دوست دارم [نیشخند]

میترا

من عاشق شکلات با طعم توت فرنگی هستم[رویا]

میترا

منم زیاد از شیرینی جات خوشم نمیاد اگه یه وقت پیش بیاد که شکلات بخرم با این طعم میخرم[لبخند]